Tek kullanımlık terlik

Tek Kullanımlık Terlik

Oteller, SPA merkezleri, hamamlar, hastaneler, eğitim kurumları gibi yerler, ciddi titizlik isteyen ve hijyenin son derece mükemmel olmasını gerektiren alanlardır. Bu alanlarda yapılacak yanlış bir işlem, buraya gelen insanların sağlığının ciddi anlamda riske girmesine neden olabilir. Özellikle de ayakkabı ile girilmesi yasak olan bölümlerde, terlik kullanılır ancak terlikler, tek kullanımlık olmadığında büyük sağlık problemleri kendini göstermeye başlar ve buraya gelen insanlar da rahatsızlık duymaya başlarlar. Hem sağlıklı bir işletme sahibi olabilmek hem de müşterilerin sağlığını korumaya alarak memnun kalmalarını sağlamak için tek kullanımlık terlik tercih edilmelidir. Uzmanlar da bu konuda, kesinlikle bir sefer kullanılan terliklerin, ortamın ve insanların sağlığı açısından daha olumlu olduğunu söylemektedir.

Terliklerin kullanımına dikkat!

Bazı yerler umuma açık olduğu halde hijyen kurallarına dikkat edilmemektedir. Yukarıda belirttiğimiz alanlar gibi sürekli değişik insanların girip-çıktığı alanlarda, terlik kullanımı yüzünden ayak sağlığı ciddi anlamda risk altına girebilmektedir. Terliklerin kullanımına dikkat etmek, mantar, nasır ve diğer ayak sorunlarının önüne geçmede son derece önemli bir etkiye sahiptir. Havludan üretilen, beyaz renkte ve bazen de müşterilerin özel talebine göre üzerinde isim ve logo bulunan tek kullanımlık terlik çeşitleri, marka değerini yükseltmekle birlikte insan sağlığına verilen önemi en iyi şekilde yansıtmaktadır. İşletme sahibi iseniz ve sürekli farklı insanlar işletmenizi ziyaret ediyorsa, kesinlikle bu terlik modellerini kullanmanız gerekiyor.

Hijyenik alanlar için terlikler önemlidir

Terlikler, kısa süre kullanıldıkları için başkaları tarafından yeniden kullanılabilirler.  Otel Buklet Malzemeleri Ancak sağlık koşullarına uygun olmayan bir davranış olduğunu söylememiz gerekiyor. Bunun yerine daha pratik kullanım özelliğine sahip olan ve hijyen açısından son derece olumlu yönlere sahip olan tek kullanımlık terlik, sahip olduğunuz işletmenin hijyenik ortama sahip olduğunu gösterecektir.

19 sonuç gösteriliyor

Soru SorTelefon Et