İptal ve İade Koşulları

 • ·        İade Koşulları

  Satın aldığınız ürünleri hiçbir mazeret belirtmeksizin 7 gün içinde iade edebilirsiniz.
  İade ettiğiniz ürünlerin bedeller havale yoluyla ödenmiş ise iadeyi takip eden 7 – 14 gün içerisinde, kredi kartı ile ödenmiş ise bankaların öngördüğü biçimde hesabınıza aktarılır.

  İade etmek istediğiniz ürünü sipariş elinize geçtiği günden itibaren 7 gün içinde, orijinal ambalajına, koruma bantlarına ve diğer aksamlarına zarar verilmeden, parçaları tam olarak hiçbir paketli kitapçığı açılmamış biçimde posta adresimize size gönderilen kargo firmasıyla geri gönderiniz.

  Yukarıda belirtilen koşullar uygun olmayan iadeler kabul edilmeyecek, hiçbir masrafına katlanılmayacaktır. Lütfen bu konuya hassasiyet göstererek bizi ve kendinizi zor durumda bırakmayınız.

  ·        Ücret iadesi

  Satın Aldığınız ürünleri havale yoluyla ödediyseniz, kargo masrafları size ait olmak üzere kdv dahil tüm tutar hesabınıza iade edilecek veya başka bir üründe kullanmanız için hediye çekine dönüştürülecektir.
  Eğer ödemenizi kredi kartıyla yaptıysanız ücret iadesi bankanız ve sizin aranızda gerçekleşecek toptan24.com   bu duruma taraf olmayacak, sadece bankaya iade talimatı verecektir.

  ·        Değerli Evrakların İadesi

  Ürün iadesi halinde teslim aldığınız tüm fatura ve irsaliyeleri, garanti belgeleri, hediye çekleri vb tüm değerli evrakları iade etmeniz gerekmektedir. Eğer iade ettiğiniz ürünün karşılığında bir hediye çeki kazanmış ve u çeki kullanmışsanız, hediye çeki tutarı hesabınızdan tahsil edilir.