İptal ve İade Koşulları

Satın aldığınız ürünleri hiçbir mazeret belirtmeksizin 7 gün içinde iade edebilirsiniz.
İade ettiğiniz ürünlerin bedeller havale yoluyla ödenmiş ise iadeyi takip eden 7 – 14 gün içerisinde, kredi kartı ile ödenmiş ise bankaların öngördğü biçimde hesabınıza aktarılır.

İade etmek istediğiniz ürünü sipariş elinize geçtiği günden itibaren 7 gün içinde, orjinal ambalajına, koruma bantlarına ve diğer aksamlarına zarar verilmeden, parçaları tam olarak hiçbir paketli kitapçığı açılmamış biçimde posta adresimize size gönderilen kargo firmasıyla geri gönderiniz.

Yukarıda belirtilen koşullar uygun olmayan iadeler kabul edilmeyecek, hiçbir masrafına katlanılmayacaktır. Lütfen bu konuya hassasiyet gösterek bizi ve kendinizi zor durumda bırakmayınız.

  • Ücret iadesi

Satın Aldığınız ürünleri havale yoluyla ödediyseniz, kargo masrafları size ait olmak üzere kdv dahil tüm tutar hesabınıza iade edilecek veya başka bir üründe kullanmanız için hediye çekine dönüştürülecektir.
Eğer ödemenizi kredi kartıyla yaptıysanız ücret iadesi bankanız ve sizin aranızda gerçekleşecek toptan24.com   bu duruma taraf olmayacak sadece bankaya iade talimatı verecektir.

  • Değerli Evrakların İadesi

Ürün iadesi halinde teslim aldığınız tüm fatura ve irsaliyeleri, garanti belgeleri, hediye çekleri vb tüm değerli evrakları iade etmeniz gerekmeketedir. Eğer iade ettiğiniz ürünün karşılığında bir hediye çeki kazanmış ve u çeki kullanmışsanız, hediye çeki tutarı hesabınızdan tahsil edilir.

İADE VE DEĞİŞİMLERDE NE YAPMAM GEREKİYOR?

İade veya değişimler için yurtiçi kargo şubesine giderek, aşağıda yer alan müşteri kodu ile gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

YURTİÇİ KARGO Müşteri Kodu: 398636648, Müşteri Ünvanı: MEHMETAKİF AYLUÇTARHAN – TOPTAN24