Blog

Otel ve SPA’lar için tek kullanımlık terlik

Oteller, insanların sürekli olarak girip-çıktıları yerlerdir. Özellikle turistik değeri yüksek olan yerlerde bu sayı daha da artış göstermektedir. Tabi ki bu alanlarda hijyeni sağlamak, hem müşterilerin memnun kalmasını sağlamayı kolaylaştırmakta hem de daha sağlıklı ortamların oluşmasına katkıda bulunmaktadır. Oteller ve SPA merkezlerinin bazı bölümlerine ayakkabı ile girmek yasaktır ve bu alanlarda daha çok terlik kullanılır. Ancak farklı insanların sürekli gelip-gittikleri bu ortamlarda plastik terlik kullanmak yerine daha sağlıklı olarak üretilen tek kullanımlık terlik tercih etmek daha isabetli olacaktır. Sağlık koşullarına uygun mekanları oluşturmak ve insan sağlığını koruma altına almak için bu modelleri mutlaka göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Müşterilerinizi hijyeniniz ile memnun edin

 

toptan24.com-tek-kullanimlik-spa-terlik-kullan-at-otel-terligi-boncuklu-365x365.jpg

Tek Kullanımlık Terlik

Tatil için insanların tercih ettikleri alanların temiz olması, hijyen kurallarına uygun olması son derece önemlidir. Vücudun ve zihnin dinlenme mekanı olarak ayarlanana oteller, insan sağlığı üzerinde büyük etkilere sahiptir. Odaların temiz kalabilmesi için müşterilerinize bazı ayrıcalıklar sunmanız gerekmektedir. Müşterilerinize ayakkabı ile girmenin yasak olduğunu söylemeniz bir anlamda belki itici gelebilir ancak müşterinizin ayağına tek kullanımlık terlik bıraktığınızda, hijyenin sağlanması adına müşteriniz de ayakkabısını çıkartarak bunları giyecektir. Özellikle kış aylarında çamur ve diğer kirlerin oluşmaması için ideal olan bu yöntem ile işletmenizin temizliğini koruma altına alabilirsiniz.

 

İşletmenize değer katın

Bir işletmenin temiz olması, müşterilerin daha fazla memnun kalmasına yardımcı olacaktır. Bu da tabi ki bu alanlarda kullanılan eşyaların özelliklerine bağlıdır. Tek kullanımlık terlik, bu anlamda önemli bir yere sahiptir. Çünkü hijyenin bir ortamda sağlanabilmesi için dışarıdan gelecek olan kirlerin önüne geçilmesi gerekir, bunun için kullanacağınız araç ve gereçlere önem vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Otel ve SPA’lar için tek kullanımlık terlik” ile ilgili yorum;

  1. de6cd1ccd34e6913fcd5880614d61893?s=74&d=identicon&r=g Ernesto Spa Center dedi ki:

    Spa mekezimiz için düzenlis sipariş veriyoruz. kaliteden ödün vermedile sağ olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir