Blog

Her Otelde Olması Gerekenler

Her ne sebeple olursa olsun ziyaret edilen otellerde bulunması gereken şeyleri misafirin memnun kalmasına yardımcı olur. Her otelde mutlaka bulunması gereken buklet ürünler hem kişinin daha hijyenik bir ortamda konaklamasını sağlar hem de otelin kalıcı reklamının yapılmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini daha ilk bakışta artıran buklet ürünler arasında otel şampuanı ve terlik gibi kişisel ürünler bulunmaktadır.

 

 Daha Önce Kullanılmamış Olmalı

Otel Malzemeleri

Otel Malzemeleri

Otel misafiri, kendisinin o odada kalan ilk kişi olmadığını bilir ancak yine de kullanacağı malzemelerin ilk kez açılıyor olmasını ister. Çarşaflar yıkanmış ve yıkandıktan sonra üzerinde kimsenin uyumamış olması gerekir. Aynı zamanda otel sabunu paketinden açılmamış olmalı, kişi ilk defa kullanım esnasında kendisi açmalıdır.

 

Duş jeli, saç kremi, ayakkabı cilası, kulak pamuğu ve klozet bandı gibi malzemeler tüketicinin kendisini iyi hissetmesine yardımcı olur. Oteller, pansiyonlar ve diğer konaklama merkezleri bu ürünlere toptan fiyatına ulaşarak mutlak müşteri memnuniyetini yakalayabilirler.

 

 Terlikler Dolap İçerisine veya Yatağa Yerleştirilmeli

Otel Malzemeleri

Otel Malzemeleri

Otellerde kullanılan buklet ürünlerin yerleşimine de özen gösterilmelidir. Örneğin; sabun paketli bir şekilde lavabonun yakınına yerleştirilmelidir. Tek kullanımlık havlu terlikler yatak üstlerine veya dolap içlerine konulmalıdır. Hiçbir buklet ürünün ambalajı açılmamalıdır. Klozet bandı kişinin rahatlıkla açabileceği şekilde yapıştırılmalıdır. Tüm bu hizmetlerde amaçlanan müşterinin otelden memnun olarak ayrılmasıdır. Bu nedenle her şey misafirin memnuniyeti ve hayatını kolaylaştırması için bir araya gelmelidir.

 

 Birinci Sınıf Hizmet Verin

toptan24.com-her-otelde-olmasi-gerekenler-hotel-guest-amenities-suppliers-by-accomassist-dcsr01i-pre.jpg

Otel Malzemeleri

Otel, pansiyon ve konaklama merkezlerinin gerek sosyal medyada gerekse diğer değerlendirme merkezlerinde yüksek bir puan alması için misafirini tam anlamıyla memnun etmesi gerekir. Bu nedenle otel terliği gibi hijyeni önemli kılan ürünler için bütçe ayırmalıdır.

 

Bir konaklama merkezinde bulunması gereken ürünler arasında; duş lifi ve kese, ayakkabı cilası, sabun, saç kremi, duş jeli, şampuan, otel terliği ve klozet bandı vardır. Tüm bu ürünlerin bir araya gelmesi tüketiciyi memnun edecek ve otel hakkında olumlu bir yorum bırakacaktır.

 

Bu ürünlerin bulunduğu bir otel küçük bir pansiyon olsa dahi konaklayan kişiden tam not alacaktır. Ürünlerin kazandırdıklarına oranla maliyeti çok düşüktür. Bu nedenle buklet ürünleri sunan oteller verdiklerinin karşılığını tam olarak alacaktır.

 

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir