Blog

Tek Kullanımlık Hijyenik Otel Terlikleri

Tek Kullanımlık Hijyenik Otel Terlikleri

 

Oteller, müşteri açısından sürekli sirkülasyona uğrayan mekanlardır. Oteller, müşteri açısından giriş çıkışı yoğun olan yerlerdir. Bu nedenle, otellerde hijyen oldukça önemli hale gelir. Genellikle tek kullanımlık eşyalar oteller için hijyen açısından en uygun eşyalardır. Çünkü, her gün müşterilerin konaklama ihtiyacını karşılayan otellerde hijyen ve sağlık unsularını taşımak oldukça önemlidir.

 

Otel konaklamalarında ya da otellerin SPA merkezlerinde müşterilerin ayakkabı ile gezmesi yasaktır. Bu nedenle, kişilere tek kullanımlık terlikler verilir. Bu terlikler hem müşteri açısından hem de otel hijyeni açısından daha sağlıklıdır. Müşterilerin otel terliği ile otel içerisinde dolaşabilir ve tek kullanımlık terlikleri kullandıktan sonra atabilirler.

toptan24.com-tek-kullanimlik-cift-katli-havlu-otel-terligi-kaymaz-taban-525-cift-7553-365x365.jpg

 TEK KULLANIMLIK TERLİKLER İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

Otellerde müşterilerin hizmet açısından en fazla dikkat ettiği konulardan birisi de hijyendir. Otel müşterileri konaklamaları esnasında mutlaka temizliğe ve hijyen kurallarına dikkat edilmesini isterler. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve otel açısından hijyenik bir ortam yaratmak için otel terliği kullanımı büyük önem taşır. Otel terlikleri ile hem hizmet kalitesini artırabilir hem de müşterilerin otel hizmetinden memnun kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Tek kullanımlık terlikler ayrıca otel odalarının temiz kalmasını da sağlar. Çünkü otel odasına tek kullanımlık terlik bırakıldığında müşteriler ayakkabılarını çıkartarak, terlik giyecektir. Böylece, otel odası dışarıdan gelen toz, kir ya da çamur gibi durumlara maruz kalmayacaktır.

 

 MARKANIZI SAĞLIKLA KORUYUN

 

Otellerde müşterilerin memnuniyetini sağlamak için yapılması gereken en önemli hizmet temizliktir. Temiz ve sağlık açısından hijyenik bir ortama sahip otel, her müşteri açısından ilk tercih sebebi olacaktır. Otel markasını sağlık ve hijyen kurallarına uyarak, koruyabilir var olan müşteri potansiyelinizi daha da artırabilirsiniz. Bu husus için ilk yapılması gereken işlem ise tek kullanımlık eşyaların seçilmesidir. Otel terliği, diş fırçası, pamuk ya da tarak gibi.

 

Ağzı ve Çevre Biyeli Kalın Taban Terlik 80gr (300 Çift )

Ağzı ve Çevre Biyeli Kalın Taban Terlik 80gr (300 Çift )

Otel terliği özellikle otellerin hijyen kurallarını müşteriye en iyi gösterme şeklidir. Otel terliği İzmir gibi yoğun müşteri potansiyeli olan otellerde daha fazla tercih edilmelidir. Çünkü, otel terliği İzmir şehri gibi yoğun turist alan yerlerde büyük bir ihtiyaç haline dönüşür. Otel terliklerini toptan olarak sipariş edebilir, markanızı ve işletme değerinizi otel terlikleri ile müşterilerinize gösterebilirsiniz. Otel terliği Ankara ya da farklı şehirlere sipariş edilcekse online sipariş hattından da yararlanabilirsiniz. Otel terliği Ankara otelleri için tercih edilirse siparişinizi kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

İlgili gönderiler

Tek Kullanımlık Hijyenik Otel Terlikleri” ile ilgili yorumlar;

  1. 223f06bf2ec8278ab74b6661e4c5c780?s=74&d=identicon&r=g medeni yılmaz dedi ki:

    sizinle görüşmek istrdim

  2. 8cf88c8b24270b7b8e0f2a92cdd47ec3?s=74&d=identicon&r=g гуль dedi ki:

    Здравствуйте. Интересуют 1) мыло 15 гр 2) шампунь в бутылочке 30 мл 3) гель для душа – 30 мл 4) зубной набор- зубная щетка+паста. Все по 30 000 штук каждой позиции. Прошу рассмотреть мне максимальную скидку. Настроена на долгое сотрудничество.

  3. c9b99674ef14e6684a6d42e899ce01bb?s=74&d=identicon&r=g İfakat Yılmaz dedi ki:

    1000 adet için fiyat alabilirmiyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir