Blog

Üreticiden Tek Kullanımlık Otel Terliği

Günümüzde hızla gelişen ve sayıları her geçen gün artan oteller, spa salonları ve hamam merkezleri gibi yerler kullan at terlik ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan kurumlar arasında yer almaktadırlar.

            Bu tip merkezlere gün içinde fazla sayıda yüzlerce kişinin girip çıktığı düşünüldüğünde, merkezlerin rakiplerinden daha güçlü ve tercih edilebilir olması adına müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi de oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu hizmet kalitesinde ise en önemli noktalardan biri de hijyen ve temizlik kriterdir. Bu nedenle özellikle otel ve spa merkezlerinde spa terliği tarzındaki ürünlerin müşterilerin kullanıma uygun temizlikte ve de hijyende olması oldukça önemlidir. Hijyen ve temizlik adına işletmelerin müşterilerine yarattıkları en önemli fark ise otel terliği diye adlandırılan terlik modelleridir.

 TEK KULLANIMLIK TERLİKLER

Bu terlikler, adından da anlaşılacağı üzere kişiye özel olan ve tek kullanımdan sonra çöpe atılan ürünlerdir. Bu tek kullanımlık terlik modelleri genellikle tek renk ve beyaz olabileceği gibi, pembe, sarı ya da mavi gibi farklı renklerde de olabilir. Bunun yanı sıra bu terlikler kimi zaman marka amblemli ya da desenli olarak da kullanılabilmektedir.

ÜRÜN KODU: 492

Tek Kullanımlık Lüx Elyaf Terlik Süngerli

 965,00 8.750,00
 • 100 ÇİFT :965₺ ÇİFT.FİYATI 9.65 ₺
 • 200 ÇİFT :1850₺ ÇİFT.FİYATI 9.25 ₺
 • 500 ÇİFT :4525₺ ÇİFT.FİYATI 9.05 ₺
 • 1000 ÇİFT :8750₺ ÇİFT.FİYATI 8.75 ₺
 • SATIN ALKDV DAHİL / KARGO DAHİL

 TEK KULLANIMLIK TERLİKLERİN KULLANIM ALANLARI NEDİR?

Bu tarz tek kullanımlık terlik modelleri kişiye özel olarak kullanılan ve tek kullanımdan sonra çöpe atılan ürünler oldukları için daha çok müşterilere hijyen ve sağlık amacı ile hizmet veren ve gün içerisinde çok fazla müşteriyi bünyesinde barındıran işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse;

 •  – Oteller otel terliği
 •  – Spa Merkezleri
 •  – Hastaneler
 •  – Kuaför Salonları ve Güzellik Merkezleri
 •  – Hamam Merkezleri spa terliği kullanmaktadırlar.

 TEK KULLANIMLIK TERLİKLERİN KULLANILMA NEDENLERİ NEDİR?

 

 1.  – Sağlık ve hijyen açısından
 2.  – Kişiye özel olması açısından
 3.  – İşletmeler açısından toplu olarak satın alındıkları için ucuza mal edilmesi
 4.  – Yine işletmeler açısından tek kullanımlık oldukları için ekstra temizlik masraflarını kısıtlaması ve iş gücünü azaltması açısından tek kullanımlık terlik tercih edilmektedirler.

 

 TEK KULLANIMLIK TERLİK ÇEŞİTLERİ

 

Temel anlamda daha çok hijyen ve sağlık açısından tercih edilen bu ürünler en çok otel terliği modelleri adı altında sitemizde satışa sunulmaktadır. Bu terliklerin bu ismi almasındaki neden ise bu kullan at terlik modellerinin en çok otel işletmeleri tarafından müşterilerine sunulmak amacı ile tercih edilmektedir.

Sitede bulunan terlik modelleri arasında spa terliği modelleri de yer almaktadır. Bu modellerde adından anlaşılacağı üzere spa salonlarında işletmelerin müşterileri adına tercih ettikleri kullan at terlik modelleri arasında yer almaktadır.

Sitede de görebileceğiniz üzere, e-ticaret olarak satış yapan firma bu kullan at terlik modellerini genellikle toptan olarak satışa sunmaktadır. Toptan satış olarak satışa sunulan bu modeller ise en ucuz fiyat garantisi ile müşterilere sağlanmaktadır.

2010 yılında kurulan firma, kuruluşundan bu yana müşteri portföyünü oldukça geliştirmiş ve özellikle son zamanlarda portföyüne oldukça büyük otelleri ve spa merkezlerini de eklemiş durumdadır. Bu nedenle %100 güven ile site üzerinden en ucuz fiyat ile online olarak alışveriş yapmakta herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.

            Sitede kullanılan malzemenin kalitesine ve terliğin çeşidine göre farklı fiyatlarda pek çok farklı model bulunmaktadır. Bu modeller; tek katlı terlik modelleri, çift katlı terlik modelleri, havlu terlik modelleri, lüx elyaf ve alt tarafı destekli terlik modelleri, latex taban denilen kaydırmaz spa terlik modelleri, boncuk taban denilen yine kaydırmaz latex tabanlı modellere göre daha uygun fiyatlı olan terlik modelleri ve de tela terlik modelleri diye adlandırılan en ucuz terlik modellerdir.

 

İlgili gönderiler

Üreticiden Tek Kullanımlık Otel Terliği” ile ilgili yorumlar;

 1. sezqincakir dedi ki:

  çok sıkışık olduğumuz ve farklı bir firmadan sipariş vermek durumunda kaldık iğrençti. çok fazla tereddütümüz var. Fethiye bölgesindeyiz güvenimizi sarsmadığnz için teşekkürü borç biliriz

 2. Ramiz42808388 dedi ki:

  geçte olsa yazıyorum. Kendilerinden sürekli buklet malzemeleri temin ediyoruz. uzun süredir ticari bir hukukumuz mevcut. Ürünler kaliteli güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

 3. selfspa dedi ki:

  kaymaz taban terlikler muazzam. hem biz hem müşterilerimiz çok memnun kaldı. tüm ekibe teşekkürler

 4. nihalozcan dedi ki:

  havlu terlik siparişi veriyoruz sürekli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir