Mini Otel Sabunları Toptan Buklet Ürünleri

Pile Sargılı otel sabunları doğal yağlar kullanılarak oluşturulmuş hemen hemen her sektörde sağlık bir şekilde kullanılan sabun çeşididir.

Otel Buklet ürünler için Farklı ebat, koku ve renk seçenekleriyle oluşturulmuş Mini Otel Sabunları mevcuttur. Kimyasal hiç bir yan etkisi yoktur. Doğaldır ve çevreyi korur.

tek kullanımlık sabun
tek kullanımlık sabun

Otel Sabunları aynı zamanda hamam sabunu olarak kullanılmaktadır. Mini otel sabunlarını en çok tercih eden kurumların başında, Hastaneler, Hamamlar, Yüzme Havuzları, Güzellik merkezleri, Klinik ve muayenelerde, Spa salonlarında, Misafirhanelerde, spor salonlarında ve hatta evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pileli Mini Sabun

Bile denilen yapı Mini sabunların su, kırılma, nem alma, vb işlemlerden korumak ve hijyenik kalmasını sağlar. Baskı istenildiği takdirde mini otel sabunu pile üzerine Markanızın logosu farklı şekilerde baskı yapılarak gerçekleştirilebilir.

Tek Kullanımlık Sabun
Tek Kullanımlık Sabun

Baskılı Otel Sabunu

Mini otel sabunlarımız isteğiniz üzere belirli adetlerde markanızın logosu baskı yapılarak, 1000 adetlik özel kolilerde kurumunuz adına hazırlanır.

Tek Kullanımlık Sabun
Tek Kullanımlık Sabun

Hamamlar için Özel Mini Sabun

Mini sabunlar özellikle Hamam ve Spa merkezleri gibi bir çok ziyaretçisi olan, hijyenik koşullara dikkat eden kurumlarda kullanılmaktadır. Hamamlar için özel olarak ürettiğimiz tek kullanımlık mini otel sabunları istenilen renklerde ve kokularda tamamen doğal olarak üretilmektedir.

Doğal gıdalarda elde ettiğimiz koku, ve renkler ile siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

Ürünlerimiz

Otel sabunu sargılı 15 Gr (500 Adet)

Otel sabunu sargılı 15 Gr (1000 Adet)

Otel sabunu sargılı 15 Gr (3000 Adet)

Otel sabunu sargılı 15 Gr (5000 Adet)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.