Blog

Toptan Otel Malzemeleri Satışı

Uygun fiyata otel malzemeleri arıyorsanız en doğru adrestesiniz! toptan24.com avantajı ile istediğiniz otel malzemesini ekonomik fiyat ile verebilirsiniz.  Tüm otel, spa merkezi, sağlık merkezleri ve güzellik salonları için ürettiğimiz malzemeler gerek malzeme kalitesi, hijyen, dikim, paketleme vb konularda en iyi şekilde üretilmiş ve hizmetinize sunulmuştur.

Toptan Tek Kullanımlık Terlik

Tek-Kullanımlık-Havlu-Terlik-Tek-Katlı-2-365x365.jpg

Yaklaşık 15 çeşit terlik modelimiz ile en kaliteli terlikleri müşterilerinize sunabilirsiniz. Spa merkezleri için asla kaymaz taban terlikler, dikim kullanım ve dayanıklık olarak deneyimleye bileceğiniz en iyi ürünlerdir. Toptan otel malzemelerini sipariş ederek aynı gün kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

Toptan Otel Şampuanı

otel-şampuanı-1-365x365.png

Tüm müşterilerimiz tarafından büyük bir beğeni ile karışalanan Otel şampuanlarımızı kesinlikle denemelisiniz. Kokusu akışkanlığı ve duş sırasında köpüğü ile beraber sizlere muazzam bir deneyim yaşatacak. Toptan mini otel şampuanını sipariş verebilirsiniz.

 

Toptan Klozet Bandı

toptan24.com-klozet-bandi-1000-li-otel-klozet-bandi-klozet-bandi-4-365x365.jpg

Otel, Butik, spa merkezleri, güzellik salonları ve tüm işletmelerde olmazsa olmaz ürün Klozet bandını toptan fiyatına en iyi ücrete satın alabilirsiniz. Canlı müşteri desteğimiz ile ürünleri rahatlıkla sipariş edebilirsiniz.

Toptan Kulak Pamuğu

toptan24.com-otel-kulak-pamugu-3-lu-paket-1000-adet-kulak-pamugu-2-365x365.jpg

İşletmeleriniz den kullanmak üzere üretmiş olduğumuz Kulak pamuklarıyla otel ekipmanlarınızı en iyi şekilde hazırlamış olacaksınız. Duş sonrası vb durumlarda mini kulak pamuklarımızı en ucuz fiyatlara sipariş edebilirsiniz.

Toptan Otel Sabunu

Harika kokusu ve temizleyici özelliği ile Otel sabunlarımız büyük beğeniler topluyor. İlk kullanımda asla vazgeçemeyeceğiniz otel sabunlarımız un ucuz fiyata sadece toptan24.com’da sipariş için hemen sepetinize eklemeyi unutmayın!

Toptan Ayakkabı Süngeri

Otel ve dinlenme merkezleri için en prestijli ürünlerden bir tanesi olan Ayakkabı süngeri müşterilerinize mükemmel bir izlenim sunacaktır. Toptan adetli sattığımız otel malzemelerinden biri olan otel süngeri kullanım, kalite olarak sunabileceğini en iyi ürünlerden biridir.

 

Toptan24 işletmeleriniz için en ucuz fiyata toptan ürünler sunmaya devam ediyor. Otel malzemelerinde kusursuz hizmet vermeyi plandığımız seçeneklerimiz ile siparişleriniz aynı gün kargolanıyor!.

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir